Novinky

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ

Vestavěné skříně

Vestavěná skříň na míru je ideálním řešením pro Vaši ložnici, předsíň či kancelář, protože v porovnání s běžnými skříněmi získáte až o polovinu více úložného prostoru ve formě zásuvek, polic a šatních tyčí.

Vestavěná skříň

Máte hodně věcí a málo prostoru na uskladnění? Moderní vestavěné skříně na míru dokonale využijí každého prostoru. Vestavěné skříně umí skvěle vyřešit nedostatek úložných prostor a využít i sebemenšího a zdánlivě nepoužitelného prostoru ve Vašem bytě, či ve Vaší kanceláři. Vestavěné skříně na míru dokáží téměř o polovinu zvýšit úložné prostory v porovnání s volně stojícím nábytkem, či zajímavě a prakticky předělit místnost.

Vestavěné skříně - krásný interiér

Vestavěná skříň

Vestavěné skříně Vám vyrobíme přesně dle Vašich požadavků, včetně systému otevírání dveří. Za pomoci našich profesionálních návrhářů, kteří Vám ve spolupráci s techniky navrhnou to nejlepší a nejefektivnější řešení vestavěné skříně. Ať už se bude jednat o zvolený prostor, použité materiály, či celé technické řešení montáže a umístění vestavěné skříně.

Vestavěná skříň

Jak Vám vestavěná skříň dokáže z prostého pokoje udělat útulné bydlení, se můžete přesvědčit v naší fotogalerii, kde Vám prezentujeme práci, na kterou jsme právem hrdí. Pokud vestavěnou skříň potřebujete namontovat do malého pokoje, doporučujeme dveře se zrcadly. Ta opticky zdvojnásobí celý prostor a navíc více prosvětlí celou místnost. Vestavěné skříně se hodí do jakékoli místnosti.

Vestavěné skříně slouží nejčastěji pro ukládání prádla, oblečení, povlečení, ručníků, atd. Dokážeme nabídnout detailní vybavení skříně pro usnadnění každodenního života. Pro skladování oblečení nabízíme praktická vysouvací ramínka, lze kombinovat různé šatní tyče (sklopné), výsuvné police či šuplíky, drátěné police na boty, drátěné koše, kalhotovníky, výsuvné kravatovníky.